Zkrat

 

    Vítáme Vás na stránkách Zájmového klubu radioelektroniky a telekomunikací ZKRAT. Klub ZKRAT je zapsaným spolkem občanů České Republiky a byl založen v dubnu 1991. V současné době má 10 členů. Sídlo klubu ZKRAT najdete na adrese: Smetanova 11, 79811 Prostějov 6, IČ 65268326.

 

Hlavní činnost:

    Klub ZKRAT si klade za cíl prohlubovat teoretické znalosti svých členů v oblastech radioelektroniky a telekomunikací a umožnit  jim praktické ověření získaných poznatků v elektrotechnických aplikacích. Za účelem podpory této činnosti zajišťuje pro své členy vhodný elektrotechnický materiál. Členové klubu, jakožto profesionálové v oblasti radiotechniky a telekomunikací, poskytují poradenské a konzultační služby širokému spectru zájemců.

   Klub ZKRAT se rovněž snaží dokumentovat historický vývoj v oblastech civilní i vojenské radiotechniky a spojové techniky a prostřednictvím shromažďovaných technických celků zprostředkovat sledování tohoto vývoje budoucím generacím. Sběratelská činnost členů klubu se zaměřuje zejména na spojovací techniku pozemního vojska AČR, vybrané druhy spotřební elektroniky, detekční prostředky radiační ochrany, měřící přístroje elektrických veličin, geodetické přístroje a jiné.

 

 


Počet návštěv od dubna 2002:

25472

Náměty, připomínky a komentáře nám můžete napsat na webmaster@zkrat.com.

Poslední aktualizace 22. února 2020.

© 2001-2020 Zkrat